fbpx

Okienko Chatu jest bardzo szybkim i niezwykle efektownym sposobem na komunikację z Twoimi klientami. Obecnie wiele firm udostępnia mozliwość dodania tego typu możliwości do strony firmowej.

Pamiętaj, że klienci są różni i nie każdy od razu zdecyduje się napisać maila czy zadzwonić. W dobie tak ostrej konkurencji jaka jest obecnie posiadanie dodatkowej możliwości szybkiego kontaktu może stworzyć przewagę konkurencyjną.

Ostatnio natknąłem się na wg mnie najlepsze narzędzie tego typu jakim jest Smartsupp

 

Aplikacja oprócz standardowej funkcjonalności daje nam niezwykle przydatne narzędzia, które pokrótce omówię poniżej:

  • chat online (w podstawowym pakiecie może być obsługiwany przez 3 niezależnych agentów)
  • ustawienie automatycznych wiadomości (tworzenie reguł). Chat booty są kapitalnym narzędziem do automatyzacji komunikacji z klientami. Właściwie ustawiony i skonfigurowany chat boot może przytrzymać klienta na stronie i dać mu poczucie, że ktoś interesuje się jego problemem.
  • konfigurowanie najczęstszych wiadomości tak by nie tracić czasu na pisanie wiadomości typu: dziękuję za rozmowę. Zapraszamy ponownie do nas itp.
  • Zaawansowane statystyki z konwersacji wraz z możliwością oceny obsługi.
  • i najlepsze na koniec! Nagrywanie zachowania klienta na twojej stronie ?Po wejściu klienta na stronę jego działania zostają zapisane w postaci filmiku. Możesz zaobserwować na czym skupiał się klient. Z jakiej strony wyszedł. Z czym miał problem a co go zaciekawiło. Ta wiedza pozwoli ci zoptymalizować swoją stronę tak, by była przyjazna i prosta dla użytkowników.

Cena jest zupełnie przyzwoita ponieważ podstawowy pakiet to 40 zł / miesiąc Oczywiście istnieje możliwość założenia i korzystania z darmowego konta do czego na samym początku zachęcam.

Wypróbuj smartsupp za darmo.