fbpx

Prowadzenie Konta na Allegro

Oddaj prowadzenie konta specjalistom z IKARTO.
Zaoszczędź czas i zwiększ sprzedaż!

 

Marketpace Allegro jest bardzo wymagający jeśli chodzi zarówno o jakość oferty jak i całą obsługę sprzedaży.

Właściwie ustawione konto oraz prawidłowo wystawiona oferta będzie później procentować większą sprzedażą. Odpowiednie tytuły, miniaturka, opis oraz zgodność z wymogami Allegro spowodują, że Twoje oferty będą wyżej w trafności oraz łatwiej będzie można je wypromować np. przez Allegro Ads.

Jeśli chcesz uniknąć nauki na błędach to zapraszamy do współpracy z nasza agencją w zakresie obsługi konta Allegro. Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła na Allegro! Zapoznaj się z pakietami naszych usług oraz cennikiem. Jest to kwota netto za pełny miesiąc współpracy. Wybierz, która opcja będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia i rozkręć z nami Twoją sprzedaż!

Często zadawane pytania

Stopniowo rozszerzamy ten dział o częste pytania naszych klientów.

Czym różni się obsługa konta Allegro od prowadzenia kampanii Allegro Ads?

Obsługa twojego konta Allegro to działania wykraczające poza prowadzenie kampanii allegro ADS. Kampanie Allegro Ads prowadzimy na swoim koncie agencyjnym. Nie mamy dostępu do Twojego konta Allegro. Nie mamy też wglądu w ustawienia Twojego konta oraz  jego konfiguracji. 

Obsługa konta Allegro obejmuje pełniejszy zakres działań. Zwłaszcza wartą uwagi jest usługa wystawianie ofert na Allegro. Należy mieć na uwadze, że aby prawidłowo wystawić ofertę trzeba mieć sporo doświadczenia, wykazać się znajomością zasady działania wyszukiwarki Allegro. 

Czy możliwa jest obsługa więcej niż jednego konta Allegro?

 Jeśli wykorzystujesz więcej niż jedno konto Allegro do sprzedawania Twoich produktów zapraszamy do kontaktu. Mamy dla Ciebie specjalną ofertę w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych i obsługi kont Allegro.

Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas – prześlemy Ci wzór umowy

*

14 + 10 =