fbpx

Google ADS z agencją IKARTO

✔ Natychmiastowy efekt kampanii

✔ Łatwo mierzalne wyniki

✔ Duży zasięg reklamy

✔ Elastyczność

To największe zalety systemu reklamowego Google ADS. Już dzisiaj możesz zacząć docierać precyzyjnie do grupy odbiorców reklamy, którzy mogą stać się Twoimi Klientami.   

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły

CERTYFIKOWANY SPECJALISTA

Twoje reklamy będą w dobrych rękach

Regularnie podnosimy swoje kompetencje w zakresie prowadzenia reklam Google ADS. Certyfikat Google Ads to profesjonalna akredytacja oferowana przez Google osobom, które osiągnęły biegłość w zakresie podstawowych i zaawansowanych funkcji Google Ads. 

Tutaj sprawdzisz moje aktualne certyfikaty Google ADS

Agencja Google ADS Rzeszów

Nasze Standardy

mężczyzna i kobieta planują kampanie marketingową

Indywidualne podejście do Twojego biznesu

Przed ustawieniem kampanii staramy się dokładnie poznać twoje potrzeby. Każdą kampanie szyjemy na miarę pod Twoje wymagania i potrzeby.

mężczyzna i kobieta planują kampanie marketingową

Nadzów specjalistów z Google

Do Twoich kampanii mają dostęp specjaliści z Google. Konsultujemy się bezpośrednio z nimi i prosimy o ocenę  ich jakości . Chcemy dać Ci pewność, że będą one prowadzone możliwie najbardziej efektywnie. 

mężczyzna i kobieta planują kampanie marketingową

Jasne zasady współpracy

Przygotowujemy dla Ciebie dokładne raporty.
Rozliczasz się bezpośrednio z Google co gwarantuje jasne uczciwe działanie. Wymagane podpięcie karty kredytowej do  Twojego konta.

mężczyzna i kobieta planują kampanie marketingową<br />

Podpięcie Google Analytics w Cenie

W ramach naszej współpracy połączemy konto Google ADS z Google Analytics tak aby na bieżąco obserwować wyniki kampanii i wyciągać wnioski.

Dostępne typy kampanii Google ADS

Sieć Wyszukiwania Google

Reklama w Sieci Wyszukiwania jest podstawowym typem kampanii Google ADS. Wpisując dane słowo kluczowe w przeglądarce, reklama może wyświetlić się nad organicznymi wynikami wyszukiwania w Google. Kampania ta umożliwia precyzyjne ustawienia dotyczące zarówno lokalizacji jak i słow kluczowych na jakie będzie się wyświetlać. Dlatego ustawienie tego typu reklamy wymaga doświadczenia i szerokiej wiedzy w zakresie jej ustawień.

Sieć reklamowa Google - GDN

Umożliwia dotarcie do prawie 90% użytkowników Internetu. Za jej pomocą można kierować reklamę na odpowiednie slowa kluczowe, miejsca docelowe, tematy a także na zainteresowania oraz demografię. Ten typ reklamy wykorzystywany jest często do tworzenia kampanii remarketingowych.

Google Zakupy - Shopping ADS

Wykorzystanie tego typu kampanii jest szczegolnie polecane dla sklepów interneowych. Pomagają one promować produkty poprzez wyświetlenie ich w formie karuzeli w wynikach wyszukiwania.

Aby wyświetlić produkty w wyszukiwarce potrzebujesz przygotować i przesłac odpowiedni Plik produktowy do Google.

Reklamy te dzięki temu, że jeszcze przed kliknięciem dostarczają użytkownikowi wielu informacji o produkcie, charakteryzują się wysokim współczynnikiem konwersji.

Performance MAX

Jest to nowy typ kampanii (następca kampanii inteligentnych). Dzięki temu tpowi reklamy wykorzystasz wszystkie zasoby reklamowe Google ADS takie jak:

  • Sieć wyszukiwania Google,
  • Sieć reklamowa Google,
  • YouTube,
  • Gmail,
  • Google Maps,
  • Google Discover.

Remarketing Google

Kampanie remarketingowe umożliwiają Tobie dotarcie do osób, które były już na Twojej stronie. 

Dzieki kampanii remarketingowej chcemy nakłonić osoby, które odwiedziły wcześniej naszą stronę do powrotu i dokanania np. zakupu. 

Kampania Lokalna Google

Ta forma reklamy korzystna jest dla osób, które chcą kierować swoj przekaz reklamowy do osób znajdujących się w danej, ściśle określonej, lokalizacji.

Dzięki niej możemy pozyskać wartościowe dla nas interakcjie takie jak np. połączenia telefoniczne.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

*

12 + 5 =

Gotowy na wzrost obrotów?

Skontaktuj się z nami
Uzyskaj darmową wycenę