fbpx

Allegro ADS z Agencją IKARTO

Jeśli sprzedajesz swoje produkty na Allegro warto zwrócić uwagę na to, że Allegro udostępnia bardzo efektywną i najbardziej opłacalna formę reklamy jaką jest Allegro ADS. Właściwie ustawiona reklama w połączeniu z dobrym listingiem produktów gwarantuje sukces sprzedaży na Allegro.

Powierz prowadzenie reklamy swoich produktów naszej Agencji specjalizującej się w Allegro ADS, która od lat nie tylko zajmuje się marketingiem internetowym ale również z sukcesem prowadzi kilka sklepów na Allegro. Jesteśmy praktykami i to nas wyróżnia spośród innych agencji.

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły

Partnerstwo

Jesteśmy oficjalnym partnerem Allegro ADS

Od kwietnia 2021 spełniliśmy wymagania stawiane agencjom i otrzymaliśmy status Allegro ADS Partner. Od tego momentu jesteśmy oficjalnym partnerem Allegro ADS. Agencja IKARTO jest polecana w serwisie Allegro ADS. Status partnera Twojej Agencji Allegro ADS daje Ci gwarancję, że Twoja kampania będzie przeprowadzona właściwie, a środki przeznaczone na reklamę przyniosą odpowiedni poziom zysku. Obecnie jako jedna z nielicznych agencji posiadamy najwyższy status Partnera Allegro Partner +

Allegro Ads Partner prowadzenie reklamy na Allegro

Jakie zalety ma korzystanie z Allegro ADS?

Płacimy wyłącznie za kliknięcia przez osoby zainteresowane naszym produktem. Nie musimy płacić za emisję reklamy. Jest to znacznie bardziej uczciwe podejście, a jeśli mamy dobrą ofertę, właściwie wyeksponowaną to taki model może zapewnić nam większą sprzedaż.

Jakość aukcji wpływa na cenę za kliknięcie dlatego warto dobrze przygotować ofertę, tak by wynik jakości był możliwie największy a co za tym idzie stawka za kliknięcie była mniejsza niż u konkurencji.

Model reklamowania się jaki oferuje Allegro ADS jest stosunkowo łatwy do analizy. Łatwiej jest nam podejmować właściwe decyzje biznesowe.

Korzystając z reklamy w Allegro ADS mamy możliwość doboru ofert, które chcemy reklamować. Możemy również ustawić dowolny czas reklamy, miejsce jej emisji oraz precyzyjnie określić budżet reklamy.

Poprowadzę lub zoptymalizuję Twoją Reklamę na Allegro ADS

Codziennie jako agencja zajmujemy się kilkoma kontami reklamowymi na Allegro ADS. Skutecznie z miesiąca na miesiąc zwiększamy obroty osiągane przez naszych klientów.

 • Skuteczność
 • Efektywność

Korzyści ze współpracy z Agencją Allegro ADS IKARTO

 • certyfikowany specjalista Allegro ADS oraz doświadczenie z zakresu budowania reklam w wielu środowiskach reklamowych (zobacz imienny certyfikat),
 • pomoc przy tworzeniu i optymalizacji oferty,
 • dostęp do Planera Kampanii,
 • dostęp do najnowszych rozwiązań i szkoleń dostępnych tylko dla agencji,
 • dostęp do funkcji pomagających jeszcze skuteczniej kierować reklamę Allegro ADS, które są do dyspozycji jedynie dla oficjalnych agencji Allegro ADS (wykluczenia, słowa wymagane).

To co wyróżnia nas na tle innych agencji to kompleksowe podejście do reklamy na Allegro.

Nie tylko skupiamy się na samej reklamie Allegro ADS, ale również zajmujemy się optymalizowaniem aukcji na Allegro przesyłając Klientowi odpowiednie rekomendacje, co należy zmienić w aukcjach.
Uważamy, że nie ma skutecznej reklamy bez prawidłowo wystawionych aukcji. Dopiero zarówno dobrze ustawiona reklama oraz prawidłowo wystawiona aukcja daje nam gwarancję sukcesu.

Jacek Fura - Ikarto Marketing Internetowy

Partnerskie podejście do Klienta

Mamy zasadę, że jeśli Klient nie zarabia to również my nie zarabiamy. Czasem trzeba dłużej poczekać na wyniki reklamy Allegro ADS. W takich przypadkach nie trzymamy się twardo ustalonej kwoty za prowadzenie kampanii lecz podchodzimy bardzo elastycznie ustalając znaczące rabaty na obsługę kampanii dopóki nie osiągnie ona zadowalających wyników. 

Nasza umowa jest bardzo prosta (dwie strony) z miesięcznym lub natychmiastowym okresem wypowiedzenia. Chcemy dać naszym partnerom komfort i poczucie, że zależy nam na wynikach naszych partnerów, a nie na wiązanie skomplikowanymi umowami.

Jeśli zastanawiasz się czy kampania Allegro ADS wygeneruje Ci zakładany zwrot z inwestycji rozpocznij współpracę z nami. Nic nie ryzykujesz, a możesz dużo zyskać.

 

Jakie są możliwości reklamowania produktów na AIIegro ADS?

Oferty sponsorowane

Oferty sponsorowane jest to najbardziej popularny rodzaj reklamy Allegro ADS. Jest to również najbardziej skuteczna reklama jeśli chodzi o zwiększenie sprzedaży naszych produktów. Reklama wyświetla się na podstawie zapytania klienta w wyszukiwarce Allegro. Dlatego ważne jest aby właściwie skonfigurować ten rodzaj reklamy. Musi ona bardzo precyzyjnie odpowiedzieć na zapytanie klienta i podsunąć mu dokładnie te produkty, których szuka.

Aby ten rodzaj reklamy przynosił możliwie największy zwrot z inwestycji potrzebne jest ciągła optymalizacja związana z wykluczeniami oraz miejscami emisji reklam. Miejsca emisji jakie są dostępne w tym rodzaju reklamy to: wyniki wyszukiwania (góra i dół strony), kolumna po lewej stronie oraz na stronach produktowych.

Ten rodzaj reklamy Allegro ADS rozliczany jest w przejrzystym modelu Cost Per Click (CPC). Model ten polega na tym, że reklamodawca płaci tylko za kliknięcia naszej reklamy. Możemy sami zdefiniować dzienny budżet kampanii oraz stawkę jaką jesteśmy gotowi zapłacić za pojedyncze kliknięcie.

Reklama Allegro ADS - Oferty sponsorowane

Reklama Graficzna

Reklama graficzna wyświetlana jest w postaci baneru, który możemy samodzielnie stworzyć w panelu Allegro ADS w jednym z dostępnych formatów. Może ona zostać przygotowana jako reklama szablonowa w której w sposób dynamiczny (losowo) będą zmieniać się wskazane oferty. Reklama ta oprócz dwóch ofert posiada logotyp marki lub sklepu i hasło reklamowe. Możemy również sami stworzyć swoją kreację graficzną promującą np. jedną z serii lub kategorii produktowych.

Reklama graficzna w Allegro ADS rozliczana jest w modelu CPM (Cost Per Mille). Model ten polega na ustaleniu maksymalnej stawki jaką chcemy zapłacić za 1000 wyświetleń kreacji reklamowej.

Miejsce wyświetlania tej reklamy to góra i dół wyników wyszukiwania oraz pod informacjami o sprzedającym na dole strony. Reklama będzie wyświetlać się min w odpowiedzi na zapytanie kupującego na podstawie określonych w czasie tworzenia reklamy, słów kluczowych.

Ta forma reklamy jest idealna do budowania świadomości marki oraz pozyskiwania klientów, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanej decyzji zakupowej.

Showcase - graficzna reklama na stronie głównej Allegro

Allegro ADS zapowiedziało możliwość uruchomienia reklamy graficznej typu banner na stronie głównej Allegro. Dotychczas wykupienie formatu showcase było możliwe jedynie poprzez wcześniejsze podpisanie zlecenia, a już niedługo ten format reklamy będzie dostepny do samodzielnej konfiguracji  w panelu Allegro Ads.

Showcase - Allegro ADS

Reklama Twoich aukcji w Google ADS

Aby umożliwić dotarcie do naszej oferty użytkownikom spoza Allegro została dodana możliwość reklamy w Google ADS

Wybierając reklamę w Google ADS, oferta Twoich produktów na Allegro wyświetlana jest w wynikach wyszukiwania Google a także w zakładce Zakupy (Google ADS).

Reklama w Google ADS rozliczana jest w modelu CPC czyli płacimy wyłącznie za kliknięcia Użytkownika w reklamę.

Pamiętajmy, że reklamując się w Google obowiązują nas ograniczenia związane z zasadami tych sieci reklamowych.

Reklama dla dużych marek Ads 4 Brands

Jest to rodzaj reklamy przeznaczonej dla właścicieli marek. Jeśli marka posiada jednego lub kilku dystrybutorów na Allegro ten rodzaj reklamy Allegro ADS pozwala na zarządzanie reklamą Allegro ADS wszystkich dystrybutorów danej marki przez właściciela marki. 

Ta forma reklamy idealnie sprawdzi się wtedy, gdy właściciel marki sam nie sprzedaje na Allegro ale chce wesprzeć swoich dystrybutorów za pomocą reklamy w Allegro ADS.

Reklama Allegro ADS na Rynek Czeski i Słowacki

Allegro Ads na rynku czeskim umożliwia polskim sprzedawcom reklamowanie swoich ofert na allegro.cz za pomocą dobrze znanych opcji, takich jak Oferty sponsorowane.

Reklama na tej platformie obejmuje możliwość wyboru różnych opcji promowania ofert, takich jak:

 • reklamowanie wszystkich ofert,
 • bestsellerów,
 • użycie reguł do automatycznego wyboru ofert
 • ręczny wybór konkretnych ofert.

Miejsca emisji reklam obejmują:

 • wyniki wyszukiwania,
 • stronę produktu
 • Google Ads,

Rozliczenia odbywają się w koronach czeskich.

Allegro Ads to jedyna dostępna forma reklamy na allegro.cz, co stanowi unikatową okazję do docierania do nowych klientów na czeskim rynku.

Napisz do nas i przekonaj się ile możesz zyskać zlecając prowadzenie Twojej Kampanii naszej Agencji.

*

5 + 10 =

Gotowy na wzrost obrotów na Allegro?

Skontaktuj się z nami
Uzyskaj darmową wycenę