fbpx

Allegro ADS z IKARTO

Jeśli sprzedajesz swoje produkty na Allegro warto zwrócić uwagę na to, że Allegro udostępnia bardzo efektywną i najbardziej opłacalna formę reklamy jaką jest Allegro ADS. Ta forma reklamy działa w modelu CPC czyli płatności za kliknięcia.

Właściwie ustawiona reklama w połączeniu z dobrym listingiem produktów gwarantuje sukces sprzedaży na Allegro.

 

Skontaktuj się z nami

Partnerstwo

Jesteśmy oficjalnym partnerem Allegro ADS

Od kwietnia 2021 spełniliśmy wymagania stawiane agencjom i otrzymaliśmy status Allegro ADS Partner. Od tego momentu jesteśmy oficjalnym partnerem Allegro ADS, a nasza agencja jest polecana w serwisie Allegro ADS. Status partnera daje Ci gwarancję, że Twoja kampania będzie przeprowadzona właściwie, a środki przeznaczone na reklamę przyniosą odpowiedni poziom zysku.

Jakie zalety ma korzystanie z Allegro ADS?

Płacimy wyłącznie za kliknięcia przez osoby zainteresowane naszym produktem. Nie musimy płacić za emisję reklamy. Jest to znacznie bardziej uczciwe podejście, a jeśli mamy dobrą ofertę, właściwie wyeksponowaną to taki model może zapewnić nam większą sprzedaż.

Jakość aukcji wpływa na cenę za kliknięcie dlatego warto dobrze przygotować ofertę, tak by wynik jakości był możliwie największy a co za tym idzie stawka za kliknięcie była mniejsza niż u konkurencji.

Model reklamowania się jaki oferuje Allegro ADS jest stosunkowo łatwy do analizy. Łatwiej jest nam podejmować właściwe decyzje biznesowe.

Korzystając z reklamy w Allegro ADS mamy możliwość doboru ofert, które chcemy reklamować. Możemy również ustawić dowolny czas reklamy, miejsce jej emisji oraz precyzyjnie określić budżet reklamy.

Poprowadzę lub zoptymalizuję Twoją Reklamę na Allegro ADS

Codziennie zajmuję się kilkoma kontami reklamowymi na Allegro ADS. Skutecznie z miesiąca na miesiąc zwiększam obroty osiągane przez moich klientów.

  • Skuteczność
  • Efektywność

Korzyści ze współpracy z nami

  • certyfikowany specjalista Allegro ADS oraz doświadczenie z zakresu budowania reklam w wielu środowiskach reklamowych,
  • pomoc przy tworzeniu i optymalizacji oferty,
  • dostęp do Planera Kampanii,
  • dostęp do najnowszych rozwiązań i szkoleń dostępnych tylko dla agencji,

Napisz do nas i uzyskaj darmową wycenę na prowadzenie Twojej Kampanii Allegro ADS

11 + 1 =

Gotowy na wzrost obrotów na Allegro?

Skontaktuj się z nami
Uzyskaj darmową wycenę